در شب امتحان چه کنیم

امتیاز ثبت شد.

در شب های امتحان چه کنیم؟

در این مقاله قصد داریم به موضوع در شب های امتحان چه کنیم؟ بپردازیم.

قسمت اول

👈اطلاعات خیلی مهم در شب های امتحانات را بدانیم 👇

👈مشاوره تحصیلی

WWW.MITBOARD.COM

👈 باید بدانیم که شب های امتحان ، زمان مناسبی برای یادگیری و یا خواندن درس نیست.
گزینه و پیشنهاد مناسب برای شبهای امتحان مرور درسها می باشد.

👈👈 تکنیک یوسی مسی ها

تجربه فراگیران آموزشگاه مرکزی موسسه پیشتازان دانش(یوسی مس البرز) نشان می دهد قبل از شروع مرور درسها ۵ دقیقه محاسبات ذهنی یوسی مس ucmas یا تمرین اساسی با چرتکه کمک چند برابری در یادگیری و مرور سریع و آمادگی ذهنی شما خواهد داشت . علاوه بر آن در زمان نیز صرفه جویی خواهد شد. (نرمش وآمادگی ذهن)

👈👈زمانبندی

برای امتحانات و مرور آنها برنامه زمانبندی داشته باشید و یک هفته قبل برنامه ریزی کنید.
آموزشگاه مرکزی یوسی مس البرز با افتخار یک جلسه مشاوره رایگان برنامه ریزی امتحانی توسط مدیریت و کارشناسان مجموعه برای فراگیران یوسی مس البرز در نظر گرفته و کلاسهای رفع اشکال و تقویتی دروس را با تخفیف مناسب برای اعضای موسسه پیشتازان دانش برگزار می کند

👈👈ترس

از همین الان اعتماد بنفس خودتان را حفظ کنید و از هیچ آزمون و امتحانی نترسید . اما جدی بگیرید و تمرکز داشته باشید. مطمئن باشید تمامی سوالهای امتحانی فقط از کتاب درسی شما بوده و کافیست فقط کتابهای درسی تان را برنامه مناسب مطالعه کنید و به سوالات مربوطه پاسخ بدهید.

👈👈 رقابت

از همین الان اعتماد بنفس خودتان را حفظ کنید و از هیچ آزمون و امتحانی نترسید . اما جدی بگیرید و تمرکز داشته باشید. همانطور که در کلاسهای یوسی مس البرز یاد گرفتید رقیب اصلی شما خودتان هستید و خودتان را با شخص دیگری مقایسه نکنید در این خصوص فقط امروز خود را با دیروزتان مقایسه و میزان پیشرفت و موفقیت خودتان را ارزیابی کنید .
در جلسه مشاوره تحصیلی رایگان موسسه میزان درصد پیشرفت روزانه و موفقیت را یاد میگیریم و اجرا میکنیم .

👈👈برنامه غذایی

در برنامه غذایی برای هر روز صبح به ویژه روز امتحان ، صبحانه مناسب و مقوی تدارک و با اشتها میل نمایید. د واقع باید درست غذا خوردن را هم یاد بگیریم و انجام دهیم .
گرسنه درس خواندن یا به امتحان رفتن مساویست با خودکشی و شکست در امتحانات.
متخصصین این حوزه پیشنهاد میکنند علاوه بر آب میوه های تازه از تخم مرغ آب پز انجیر ، عسل ، کنجد ، لبنیات تازه ، کشمش ، گردو ، خرما برای صبحانه استفاده کنید. البته حواسمون باشد که پرخوری هم ممنوع هست 😂

👈👈خواب در شب های امتحان

خواب به موقع و استراحت هم نیاز به برنامه صحیح دارد به ویژه در و در شب امتحان حتما باید به این موضوع توجه داشته باشیم . متخصصین این حوزه شروع خواب عمیق را از ساعت ۲۳ تا ۷ صبح مناسب می دانند.

👈👈تحرک

تحرک ، ارتباطات اجتماعی ، ورزش ، هواخوری و پیاده روی را هیچ وقت به ویژه ایام امتحان از دست ندهید.
از زندانی کردن خودتان در اتاق مطالعه بپرهیزید….

در شب های امتحان چه کنیم؟ ادامه دارد ….

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *