قوانین انضباطی:

با علم دیروز نمی توان دانش امروز را به نسل فردا یاد داد پس یادگیری دانش روز و رمز موفقیت دانش آموزان در کسب علم و دانش مستلزم تمرین منظم روزانه است
۱- حضور به موقع و بدون تأخیر طبق برنامه آموزشی در کلاس الزامی بوده و پس از شروع کلاسها و درحین تدریس تماس یا ارسال پیام به اساتید ممنوع می باشد .
۲- رعایت ادب و احترام در بستر انلاین الزامی بوده و فقط در زمانهای اعلام شده جهت پشتیبانی و ارتباط با استاد اقدام فرمائید
۳- آماده نمودن وسایل و تست محیط و بستر کلاس آنلاین ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس الزامیست
۴- رعایت قوانین اعلام شده مربوط به کلاسهای آنلاین از قبل محیط کلاس آنلاین – هندز فری ، اینترنت و ….. الزامی ست
۵- حل اختلافات احتمالی بین دانش آموزان در داخل کلاس صرفا بر عهده ی مربیان یا مسئولین آموزشگاه بوده و رسیدگی اولیای دانش آموزان مورد تأیید نمی باشد.
۶- در ساعات آموزشی دانش آموزان عزیز به هیچ عنوان حق خروج از کلاس های حضوری یا انلاین را ندارند .
۷- تعداد دانش آموزان در هرکلاس یک ساعته بین ۶ تا ۸ نفرمیباشد.
۸- ارتباط با آموزشگاه در مواردی از قبیل عدم حضور دانش آموز، وقت ملاقات، ارائه ی پیشنهاد صرفاً از طریق شماره تلفن آموزشگاه مقدور است. جهت اطلاع از وضعیت درسی و اخلاقی دانش آموز، اولیاگرامی میتوانند با تنظیم وقت قبلی و به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه و با مسئول آموزشی ، پشتیبان یا مدیریت ملاقات نمایند.
۹- در صورت تغییر منزل، محل کار و یا شماره تلفن، آموزشگاه را در اسرع وقت مطلع فرمائید.
۱۰- تکلیف روزانه دانش آموزان عمدتا در منزل و طبق برنامه آموزشی مربیان انجام می¬پذیرد. شرح تکالیف از طرف مربیان به نحو مناسب به اطلاع والدین می رسد.
۱۱- داشتن برچسب نام و نام خانوادگی دانش آموز بر روی وسایل، خصوصا لوازم التحریر و دفاتر الزامی است.
۱۲- وسایل پیدا شده از قبیل لوازم التحریر، کتب درسی و … درصورت عدم مراجعه¬ی صاحبان ، زیر نظرآموزشگاه به مصرف می¬رسد.
۱۳- آوردن هر گونه کادو جهت معلمین و کادر آموزشگاه توسط دانش آموز مجاز نبوده و تدریس خصوصی ممنوع می باشد
۱۴- دانش آموز موظف به رعایت شئونات اسلامی و رعایت حجاب کامل در محیط حضوری و انلاین آموزشگاه می باشد.
۱۵- آموزش تکنیکها و محتوای کتابها برعهده موسسه بوده و انجام تمرینات روزانه برعهده فراگیران بر اساس برنامه اعلامی از طرف موسسه می باشد .
۱۶-پیشرفت و بازدهی دانش آموز مستلزم ایجاد ارتباط عاطفی ، مشارکت و همکاری والدین برای انجام تمرین تکالیف (حداقل روزی نیم ساعت )در منزل می باشد.

۱۷-دانش آموز در صورت داشتن غیبت غیر موجه بیش از ۲جلسه ، پس از تایید واحد آموزش می بایست پس از ثبت نام و برگزاری کلاس خصوصی ، کلاس خود را ادمه دهد.

۱۸- اعلام نمرات پایان ترم و … فراگیران توسط استاد ممنوع بوده خواهشمند از درخواست اعلام نمره خودداری فرمائید و ثبت و صدور نمرات فقط طریق سایت موسسه انجام گرفته و قابل مشاهده می باشد

قوانین مالی:

همزمان با ثبت نام قطعی و واریزی هزینه همکاران موسسه اقدام به فرایند شروع کلاس اعم از برنامه ریزی و سفارش اقلام باز آموزی مربیان تدارک تجهیزان مورد نیاز و …. نموده و با توجه به برنامه ریزی انجام شده و صرف هزینه های مالی و انسانی ، تحت هیچ شرایطی انصراف و عودن هزینه مورد قبول نبوده و هزینه ها غیر قابل استرداد می باشد.