ثبت نام در رویداد بزرگ علمی کشور لیگ یوسی مس 1400

ثبت نام در رویداد بزرگ علمی کشور لیگ یوسی مس 1400

ثبت نام در رویداد بزرگ علمی کشور لیگ یوسی مس ۱۴۰۰

اولین رویداد بزرگ علمی کشور لیگ یوسی مس ۱۴۰۰ برای گروه سنی ۶ تا ۱۳ سال توسط موسسه نو اندیشان پرتو راه ابریشم نماینده انحصاری یوسی مس در ایران (ucmas) و موسسه علمی آموزشی پیشتازان دانش نماینده رسمی یوسی مس در استان البرز با آموزش یک سیستم منحصر به فرد و نوآورانه با استاندارد جهانی محاسبات ذهنی و چرتکه ای یوسی مس UCMAS_ALBORZ (MITBOARD) بصورت کشوری و در قالب یک پویش ملی با عنوان اولین دوره لیگ محاسبات ذهنی و چرتکه ای شروع به فعالیت نمود .

ثبت نام در رویداد بزرگ علمی کشور لیگ یوسی مس 1400
این رویداد توسط کمیته لیگ کشوری متشکل از یک تیم قوی با اهداف ایجاد شور و هیجان تبدیل فضای درس ریاضی و محاسبات به بازی و سرگرمی و شیرین
شدن این تمارین برای بچه ها ، ایجاد فعالیتهای تیمی و گروهی ، بالا بردن سطح کیفی اموزشهای مربیان و دانش آموزان با الگوهای خوب ورزش هدایت می شود که برای اولین بار در کشور اتفاق می افتد و در نوع خود یک طرح فوق العاده و بی نظیری می باشد.

در صورتیکه عضو انجمن جهانی یوسی مس در البرز نیستید برای عضویت واطلاع از شرایط برگزاری لیگ ابتدا وارد سایت WWW.MITBOARD.COM شده و گزینه عضو جدید را کلیک نموده و مراحل ان را کامل فرمایید .

اگر عضو این انجمن بزرگ جهانی محاسبات ذهنی با محتوای یک سیستم در ۸۵ کشور هستید میتوانید از سایت WWW.MITBOARD.COM گزینه لیگ اقدام به ورود پنل شخصی خود نموده و یا درسایت WWW.UCMAS.IR و از بخش پنل دانش آموزی اقدام فرمایید. و تمرینات خود را انجام دهید و رقابتی سالم برای پیشرفت و توسعه ذهنی خود شروع نمایید.

اینجا میتوانید ویدیو آموزشی ثبت نام در لیگ و نحوه ورود به سامانه اولین دوره لیگ محاسبات ذهنی و چرتکه ای یوسی مس کشور را مشاهده فرمایید و سریعا عضو این سیستم بشید ودر این پویش ملی و مفرح شرکت فرمائید . اگر عضو هستید اینجا را کلیک کنید و اگر عضو نیستید از اینجا شروع کنید.

لیگ

لیگ یوسی مسیوسی مس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید(واتس اپ)
زمان پاسخگویی: صبح 9 تا 14 - بعدازظهر 16 تا 19 روزهای شنبه تا چهارشنبه