۳.۸/۵ - (۴۱ امتیاز)

آزمون گرید ۱ جهانی یوسی مس محاسبات چرتکه

هر ساله از هزاران نفر از دانش اموزان محاسبات ذهنی با چرتکه آزمونی بنام ازمون گرید جهت تعیین سطح سواد انها از محاسبات و قدرت ذهن انها زیر نظر انجمن جهانی محاسبات ذهنی جهان که یوسی مس ucmas نام دارد و با عضویت ۸۵ کشور دنیا که بنیانگذار سیستم محاسبات ذهنی و چرتکه ای در دنیا می باشد برگزار می شود که در صورت موفقیت انها در بخش محاسبات ذهنی و محاسبات چرتکه ای مدرک معتبر جهانی برای هر کدام اعطا می گردد این مدرک در رشته محاسبات ذهنی می تواند معادل مدرک آیلتس در زبان انگلیسی میباشد . که زیر نظر مستقیم انجمن جهانی و نمایندگان انحصاری کشور ها با نظم و ترتیب و خیلی دقیق برگزار که پس از بررسی و تایید انجکن جهانی مدارک انها صدور و به نمایندگان کشورها صادر می شود .

 

آزمون گرید 1 جهانی یوسی مس محاسبات چرتکه
آزمون گرید ۱ جهانی یوسی مس محاسبات چرتکه

 

در کشور ایران نیز موسسه علمی آموزشی نو اندیشان ucmas iran  نماینده انحصاری یوسی مس و بنیانگذار سیستم محاسبات ذهنی و چرتکه ای در ایران و در استان البرز موسسه علمی آموزشی پیشتازان دانش با نام mitboard مسئولیت برگزاری این ازمونها را دارند و سالیانه هزاران نفر از دانش آموزان در آزمونها شرکت و موفقیتهای زیادی را کشب می نمایند .

آزمون گرید 1 جهانی یوسی مس محاسبات چرتکه
آزمون گرید ۱ جهانی یوسی مس محاسبات چرتکه

فراگیران یوسی مس مهارت فوق العاده ای در اخذ این مدارک پس از گذرانده دوره ۴ ساله خواهند داشت و در گرید ۱ قادر هستند عملیات محاسباتی چهار عمل اصلی جمع تقریق  ضرب تقسیم و اعداد اعشار  توان و جذر و … را با سرعت بالا  و ارقام زیاد انجام دهند و موفقیتهای بیشماری را در حوزه های تحصیلی و مهارتهای زندگی کسب می کنند . یو سی مس بر ترین روش توسعه ذهنی در دنیاست که منجر به توانمند سازی ذهن و یادگیری اصولی ریاضیات می شود که ترس از ریاضی را از بین می برد .   برای ثبت نام در کلاسهای یوسی مس میتوانید از اینجا شروع کنید .

نمایندگی یوسی مس ایران در استان البرز با حضور شگفتی سازان برنامه تلویزیونی عصر جدید تا مرحله نیمه نهایی

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *